SPRAWDŹ ROZKŁAD REJSÓW I USTAWIENIE ŻAGLOWCÓW

Zastanawiasz się, o której godzinie startują rejsy? W którym miejscu startuje wybrany przez Ciebie żaglowiec? Sprawdź poniżej. 

Czytaj więcej

REGATY BURSZTYNOWA 10.

W sobotę 14 sierpnia 2021 na wodach Zatoki Gdańskiej odbędą się regaty BURSZTYNOWA 10. organizowane w ramach BALTIC SAIL GDAŃSK. 

Wyścig BURSZTYNOWA 10. odbywa się w formule OPEN, co oznacza, że mogą startować w nim wszystkie jednostki z żaglem – jachty jednokadłubowe, wielokadłubowe, a nawet deski z żaglem lub latawcem. Oprócz głównego zwycięzcy wyścigu wyróżniani są także zwycięzcy w poszczególnych klasach. 

Czytaj więcej

Inscenizacje historyczne na Baltic Sail GdańskCzytaj więcej

ZLOT ŻAGLOWCÓW BALTIC SAIL GDAŃSK 2021

Po raz dwudziesty piąty odbędzie się święto żeglarskie Gdańska. Pomimo epidemii i ograniczeń na zlot zawitają tradycyjne jednostki oraz jachty żaglowe i motorowe, głównie pod polską banderą. 

Czytaj więcej

Zaproszenie dla małych jednostek / BALTIC SAIL GDANSK INVITATION

Masz swój jacht? Chcesz być częścią najlepszej imprezy żeglarskiej w Gdańsku? Znudziły Ci się ciepłe wody południowe? Masz załogę i dużo wolnego czasu? Nie masz jeszcze planów na drugi weekend sierpnia? Jeżeli chociaż na dwa pytania odpowiedziałeś/łaś TAK, w takim razie to zaproszenie jest dla Ciebie.


Czytaj więcej