Masz swój jacht? Chcesz być częścią najlepszej imprezy żeglarskiej w Gdańsku? Znudziły Ci się ciepłe wody południowe? Masz załogę i dużo wolnego czasu? Nie masz jeszcze planów na drugi weekend sierpnia? Jeżeli chociaż na dwa pytania odpowiedziałeś/łaś TAK, w takim razie to zaproszenie jest dla Ciebie.

W dniach 7-10.07.2023 w Gdańsku odbędzie się najciekawsza, najbardziej prestiżowa i najatrakcyjniejsza impreza żeglarska – Baltic Sail Gdańsk. Od 1997 roku na cztery dni Gdańsk staje się przystanią dla żaglowców i żeglarzy z całego świata – Ty również możesz być częścią tej tradycji: Baltic Sail otwarty jest dla wszystkich jednostek pływających, a więc także dla jachtów turystycznych, kutrów i motorówek. W programie: historyczne żaglowce, strefa wodnych sportów, strefa edukacyjna, rekonstrukcje historyczne, a SPECJALNIE DLA ŻEGLARZY:

⛵ koncerty szantowe
⛵ nieustające crew party
⛵ pakiety powitalne
⛵ udział w paradzie żaglowców po Motławie (09.07)

Zlot jest dla żeglarzy okazją do poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach, zdobycia kolejnych doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. ZOSTAŃ JEGO CZĘŚCIĄ.

Link do zgłoszeń:
👉ZGŁOŚ JACHT